Aktuálně

27.04.2019: Jak začít s RAW FOOD - Love of raw
24.04.2019: Odšťavňováním k trvalému zdraví
14.10.2012: Vitariánský kalendář
11.08.2011: Bedničková služba
09.04.2011: Vitariánská, tedy tepelně nezpracovaná strava
23.04.2010: Sanatorium
27.02.2010: Odšťavňovače Champion Bio
11.08.2006: Lifefood.cz
byla spuštěna webová prezentace Lifefood.cz - stránky o živé stravě s novými produkty, informacemi, recepty a články
26.05.2006: CHT v Praze
Hledáte-li v Praze CHT centrum jedno z mála je na adrese: Lázně Cherubín, Školská 36, Praha 1 a tel. čísle:774669921. Paní Vendula už CHT nedělá.

Raw is fun!

Detoxikační koktejl

Vydáno dne 07. 04. 2012 (38510 přečtení)

Syrová strava je prospěšná tím, že má všechny enzymy a živiny neporušené a to určitě podporuje, zlepšuje a usnadňuje trávení.

Nejlepším způsobem, jak ráno začít, je vypít detoxikační koktejl. Hloubkový čistič je silná kombinace zeleného:

  • okurka
  • celer (řapíkatý)
  • petržel
  • koriandr
  • zázvor
  • citron

Tato kombinace je navržena tak, aby alkalizovala vaše tělo, pomohla k očistě orgánů, očistě jater a vaší krve. Detoxikuje, proto se nazývá „Hloubkový čistič.“

Je to pro lidi nejsnazší způsob, jak začít mnohem zdravější životní styl. Vždy je budeme podporovat, aby ráno začali zdravým zeleným koktejlem. Je to něco, co je pro vaše tělo dobré, nastartuje vás a pomůže vám začít čistit vaše tělo. Každá složka je zvolena ze zcela konkrétního důvodu.

Okurky patří k nejúčinnějším druhům zeleniny. Kombinace okurky a celeru dokáže spoustu věcí. Jednou z nich je úžasný zásaditý efekt – tato zásaditost je nejdůležitější. Většina vaší stravy je kyselá, proto se všichni snažíme vést lidí k zásadité stravě. Tyto dvě věci dohromady jsou velmi zásadité.

Celer je jednou z nejvíce podceňovaných potravin na planetě. Všichni si prostě myslí, že celer je jen vláknina a voda. Ve skutečnosti celer obsahuje 18 aminokyselin. Z celeru a okurky můžete dostat 18 aminokyselin a máte kompletní bílkoviny.

To je velmi důležité, mimo jiné to pomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi a podobné věci. Dále tam máte petržel, která je skvělým čističem krve. Koriandr, který napomáhá vašemu tělu v nakládání s těžkými kovy a toxiny. Protizánětlivý zázvor a opět citron, zásaditý, a také pomáhá čistit ledviny.

Skutečně to chutná skvěle. Jak dlouho trvá příprava? Ranní příprava zabere pouhých pět minut.

Takže je to velmi jednoduché, velmi rychlé, velmi bohaté na živiny a je to skvělá snídaně.

Tento koktejl si můžete několika různými způsoby. Buď v mixeru, jako koktejl, který ponechá všechna vlákna neporušená, nebo pomocí odšťavovače jako džus. Na zeleném koktejlu nebo šťávě je dobré to, že vystačíte s velmi jednoduchými surovinami. Nemusíte někam chodit a shánět a kupovat drahé suroviny. Většina lidí má už tyto suroviny doma. Snažte se to mít tak jednoduché, jak je to možné.

Video přípravy:
http://suprememastertv.cz/zdraviasport1.php?anim1=organic_lives_detoxikacni_koktejl_cz.flv

Supreme Master Television


Komentáře ke článku


( Celý článek | Autor: Hol)