Aktuálně

02.06.2019: Výroba raw čokolády
14.10.2012: Vitariánský kalendář
11.08.2011: Bedničková služba
09.04.2011: Vitariánská, tedy tepelně nezpracovaná strava
23.04.2010: Sanatorium
27.02.2010: Odšťavňovače Champion Bio
11.08.2006: Lifefood.cz
byla spuštěna webová prezentace Lifefood.cz - stránky o živé stravě s novými produkty, informacemi, recepty a články
26.05.2006: CHT v Praze
Hledáte-li v Praze CHT centrum jedno z mála je na adrese: Lázně Cherubín, Školská 36, Praha 1 a tel. čísle:774669921. Paní Vendula už CHT nedělá.

Raw is fun!

Léto pod křídly Pelikána

Vydáno dne 13. 07. 2013 (6734 přečtení)

Pozvánka na raw workshopy.

Série tématicky oddělených workshopů týkajících se syrové stravy bude probíhat v rámci dvou týdnů zaměřených na očistu těla. Očistné týdny s jógou, raw food, workshopy a vonnými esencemi organizuje coach holistického zdraví a raw chef Adéla Stoulilová ve spolupráci s Domem U Bílého pelikána v Praze na Maltézském náměstí.

Tyto očistné týdny s jógou a syrovou stravou (raw food) jsou sestaveny jako komplexní program, který je zaměřen na šetrnou a nenásilnou očistu jak těla, tak i ducha, prostřednictvím specificky vybraných očistných jógových asán, pránajámy, meditace, bylin a syrové stravy. V sérii workshopů, se názorně naučíte základům přípravy chutné syrové stravy. Workshopy jsou rozděleny tématicky například na práci s ořechy a semeny, raw deserty, superpotraviny v praxi a užití čistících bylinek. Workshopy jsou zaměřeny především na praktické rady v kuchyni, a názorné předvedení toho jak "vařit" zdravě, ale i přesto chutně.

Adéla Stoulilová je poradkyně holistického životního stylu a integrativní výživy, kterou vystudovala na New Yorském Institute of Integrative Nutrition. Kromě toho je také certifikovanou intruktorkou metody Pilates a Ashtanga jógy.

Již přes 9 let se věnuje navrhování fitness a wellness programů pro jednotlivce i korporátní zákazníky. Specializuje se především na ženské fitness metody, jógu, Pilates a holistický přístup ke zdraví a výživě. Osou její práce se zákazníky je "léčení přírodní stravou a pohybem". 7 let úspěšně působila v čínské Šanghaji a pravidleně organizuje kurzy syrové stravy a očistné pobyty také na Bali a na Taiwanu.

Odkazy


( Celý článek | Autor: Hugo)