Pokud doma bojujete o každý jeden centimetr prostoru, máme pro vás jedno řešení. Na trhu jsou totiž dostupné druhy nábytku, které lze využít k více účelům. Takovým typem nábytku je i rozkladaci pohovka na kazdodenni spani. Je určena pro ty, kteří nemají v bytě prostor na zřízení ložnice nebo pro ty, kteří chtějí mít po ruce jedno lůžko navíc pro případné hosty. V následujících řádcích se dozvíte o největších výhodách rozkládací pohovky a radách, jak takovou pohovku vybrat.

Kvalita na prvním místě

Rozkladaci pohovka na kazdodenni spani do malého bytu
Šetření místa s rozkládací pohovkou na každodenní spaní

Pokud se chystáte pořídit si rozkládací pohovku na spaní, měli byste se ujistit, že jde o skutečně kvalitní kousek. Pokud jste již někdy spali na rozkládací pohovce nebo posteli, určitě jste se vzbudili s bolestmi zad či seknutým krkem. A právě zde můžeme vidět velký rozdíl mezi klasickou rozkládací pohovkou a rozkládací pohovkou pro každodenní spaní. Ta, která je určena na běžné spaní, je ve všech směrech přizpůsobena tomu, aby byla každý den rozložena a složená. Vyklápěcí mechanismus musí být maximálně odolný a přizpůsoben na častou frekvenci používání. Podstatné je však i samotné lůžko. Někomu nedělá problém vyspat se leckde, ale většina z nás potřebuje pohodlí. Při rozkládací pohovce na každodenní spaní je samozřejmostí kvalitní matrace, který se rozhodne nevyleze po pár použitích. Pokud se obáváte toho, že se na takové pohovce nevyspíte kvalitně, svůj strach klidně zahoďte. Rozkládací pohovka určená na každodenní spaní je skutečně úžasným a praktickým kusem nábytku.

Při výběru si dejte pozor

Vybrat pohovku nemusí být problém, avšak vybrat rozkládací pohovku na každodenní spaní už problém může být. Ne každá pohovka, která se dá rozložit, je automaticky určena pro každodenní používání. A také ne každý obchod s nábytkem takovéto pohovky nabízejí. Nejlepší je proto sednout si k internetu a zjistit, ve kterých prodejnách takové kousky nacházejí. Ideální je, pokud si vybranou pohovku podíváte a vyzkoušíte živě, proto doporučujeme navštívit kamennou prodejnu. Samozřejmostí je výběr barvy či látky jako u klasických pohovkách. Pokud hledáte skutečně kvalitní rozkládací pohovku na každodenní spaní, doporučujeme navštívit webovou stránku https://www.sconto.cz/. Zařiďte si váš byt či dům v prakticky i stylově.